Systemy CRM / CMS / ERP

Analiza / Projektowanie / Realizacja

Na indywidualne zamówienie Klienta tworzymy profesjonalne systemy CRM, CMS, ERP itp. Nie bazujemy na open sourcowych rozwiązaniach wszystkie programy są wyłącznie naszego autorstwa.

CMS - System Zarządzania Treścią (ang. Content Management System) jest to aplikacja internetowa służąca do zarządzania treścią na stronach internetowych, dzięki której osoba bez znajomości html-a będzie mogła samodzielnie tworzyć i modyfikować serwis WWW.

ERP - Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa (ang. - Enterprise Resource Planning) jest aplikacją informatyczną, która służy do zarządzania zasobami i procesami w przedsiębiorstwie, poprzez gromadzenie wszystkich danych w jeden zintegrowany system. ERP jest zbiorem funkcjonalności każdego działu w firmie połączonych ze sobą. Zaprojektowany na zlecenie, w pełni współdzieli informacje i umożliwia wykonywanie różnych operacji na zebranych danych w czasie rzeczywistym w obszarze całego przedsiębiorstwa. Jego zaletą jest szybkość i wydajność. Systemy ERP mogą być wykorzystywane w przedsiębiorstwach funkcjonujących w różnych branżach.

CRM - Zarządzanie Relacjami z Klientem (ang. Customer Relationship Management) jest aplikacją internetową wspomagającą i ułatwiającą zarządzanie relacjami pomiędzy firmą a klientem. CRM oferuje wiele korzyści m.in. zintegrowaną bazę klientów, dostawców, producentów, dystrybutorów, pracowników itp. Szybkie wyszukiwanie konkretnego klienta, informacje na temat kontaktów z klientami, obsługa klienta, monitorowanie obsługi klienta przez pracownika i wiele innych.

Zalety systemu CRM napisanego na zamówienie:

Tworzone przez nas systemy CRM, CMS, ERP opierają się na bazie danych. Jest to najlepsze rozwiązanie, gdyż jest najprostsze w implementacji, bezpieczne i wydajne. Łatwość tworzenia i wdrożenia przekłada się na koszty.

Proces tworzenia bazodanowej aplikacji rozpoczynamy od analizy potrzeb Klienta. Po dokonaniu rozpoznania nasi pracownicy tworzą wstępny zarys programu, rekomendują technologie programistyczne, rozwiązania bazodanowe, oraz sposoby integracji z innymi wykorzystywanymi systemami informatycznymi. 

Etapy pracy nad tworzeniem aplikacji bazodanowej składają się z następujących elementów:

ikona

PROGRAMY NA ZAMÓWIENIE

APLIKACJE DEDYKOWANE

zobacz więcej »
ikona

PROJEKTOWANIE I TWORZENIE

STRON INTERNETOWYCH

zobacz więcej »
ikona

SYSTEMY CMS, CRM

APLIKACJE BAZODANOWE

zobacz więcej »
ikona

e-COMMERCE

SKLEPY INTERNETOWE

zobacz więcej »