PROGRAMY NA ZAMÓWIENIE

Analiza / Projektowanie / Realizacja

Realizujemy programy o dowolnej złożoności i funkcjonalności, od prostych programów, do zaawansowanych systemów bazodanowych.

Pisane przez nas programy ściśle dostosowujemy do indywidualnych wymagań Klienta, w celu zapewnienia maksymalnej wydajności pracy przy jednoczesnej redukcji kosztów. W zależności od potrzeb Klienta oferowane przez nas rozwiązania umożliwiają zarówno pracę lokalną np. intranetową, jak i zdalną. Co umożliwia dostęp do zasobów firmy z dowolnego miejsca na świecie.

Zalety oprogramowania napisanego na zamówienie:

Proces tworzenia dedykowanej aplikacji rozpoczynamy od analizy potrzeb Klienta. Po dokonaniu rozpoznania nasi pracownicy tworzą wstępny zarys programu, rekomendują technologie programistyczne, rozwiązania bazodanowe, oraz sposoby integracji z innymi wykorzystywanymi systemami informatycznymi.

Etapy pracy nad tworzonym przez nas oprogramowaniem składają się z następujących elementów:

Tworzone przez nas oprogramowanie zawsze jest dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta, jest tworzone w ścisłej współpracy z Klientem, co owocuje przewagą nad gotowym oprogramowaniem. Nasze aplikacje mają możliwość ciągłej rozbudowy o kolejne funkcje, co umożliwia Klientowi szybką aktualizację zmieniających się potrzeb jego firmy.

ikona

PROGRAMY NA ZAMÓWIENIE

APLIKACJE DEDYKOWANE

zobacz więcej »
ikona

PROJEKTOWANIE I TWORZENIE

STRON INTERNETOWYCH

zobacz więcej »
ikona

SYSTEMY CMS, CRM

APLIKACJE BAZODANOWE

zobacz więcej »
ikona

e-COMMERCE

SKLEPY INTERNETOWE

zobacz więcej »