O nas

Profesjonalizm / Doświadczenie / Przystępna cena / Terminowość

Witamy na stronie firmy informatycznej EWIPO.PL i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Od 2005 roku jesteśmy producentem oprogramowania internetowego na zamówienie. Zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem aplikacji internetowych w oparciu o bazy danych oraz projektujemy rozbudowane serwisy internetowe.

Podejmując współpracę z nami otrzymasz kompleksową obsługę w dziedzinie bezpieczeństwa systemów internetowych i intranetowych. 

Zapewniamy opiekę informatyczną dla wszystkich wytworzonych przez nas produktów i usług.

Wyprodukowane przez nas oprogramowanie jest tworzone w całości wyłącznie na indywidualne zamówienie Klienta, dzięki czemu zyskujecie Państwo przejrzyste, szybko działające a przede wszystkim bezpieczne programy, aplikacje czy serwisy internetowe.

Łącząc profesjonalizm z pasją, pracujemy z dużym zaangażowaniem, wykorzystując najnowocześniejsze technologie informatyczne dla potrzeb naszych Klientów.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży programistycznej, przez 18 lat naszej działalności zrealizowaliśmy setki ciekawych i złożonych projektów, które były dla nas wyzwaniem i wielką przyjemnością w poszerzaniu naszej wiedzy.

Naszą ofertę kierujemy do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych.

Zapraszamy Państwa do podjęcia współpracy z EWIPO.PL mamy nadzieje, że będzie ona owocna i zaprocentuje dużym zyskiem w Waszym przedsiębiorstwie. Dołączając do grona naszych klientów chcemy, aby byli Państwo usatysfakcjonowani tak jak nasi dotychczasowi Klienci.